Liqui Moly

Německá společnost LIQUI MOLY vyrábí motorové oleje, aditiva, ochranné přípravky a autokosmetiku pro profesionální i uživatelské použití. Sortiment výrobků značky LIQUI MOLY zahrnuje vše pro motorová vozidla, různé speciální a jednoúčelové mazací prostředky, lepidla, těsnící hmoty i řadu profesionálních výrobků pro průmyslovou výrobu.

Více

Mann Filter

Společnost MANN FILTER vyrábí filtry pro všechny současné typy motorů a strojů a poskytuje efektivní servisní program. Sortiment zahrnuje inovativní vzduchové, olejové, palivové a interiérové filtry. MANN FILTER se také zaměřuje na oblast průmyslových filtrů a způsobech jejich využití v terénních automobilech.

Více

Hlouch Motors

Autorizovaný partner Ford Hlouch Motor v Třebíči  vám nabízí profesionální služby v oblasti prodeje nových osobních a užitkových vozů Ford, kompletní  servis,  karosárnu, lakovnu a prodej  originálního příslušenství  a náhradních dílů Ford.

Více

Zoner Photo Studio

Zoner Photo Studio připravuje softwarová divize společnosti ZONER software, a.s., která je významným producentem a distributorem softwaru a také předním poskytovatelem internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí. Společnost sídlí v Brně a má pobočky na Slovensku, v Maďarsku, Japonsku i USA.

Více

Yashica

Reklamní agentura působící na českém trhu již od roku 1992. Nejdříve začínali jako generální zastoupení značky japonských fotoaparátů Yashica pro Česko-Slovensko. Postupně svou činnost rozšířili o grafické studio a stali se plnohodnotnou reklamní agenturou. Jejich agenturu tvoří 7 divizí, jejichž činnost pokrývá kompletní 360stupňový marketingový servis.

Více

MusicData

Společnost MusicData je distributorem a předním českým dovozcem světových značek se zaměřením na oblast ozvučovací, osvětlovací a pódiové techniky a také prodejcem hudebních nástrojů. Společnost nabízí kompletní servis od vybavení přes montáž, zaškolení až po případné opravy ve vlastním servisu.

Více

GoldNutrition

Společnost GoldNutrition je portugalská značka na trhu sportovní výživy a zdravého životního stylu. Společnost s mnoha certifikáty a patentovanými složkami, které potvrzují účinnost a kvalitu výrobků. GoldNutrition využívá nejvyšší kvalitu a efektivitu produktů nejen ve zdravotnictví, ale také v potravinářském průmyslu.

Více

Prim

Společnost PRIM vyrábí nadčasové, elegantní, ale i klasické hodinky z nejkvalitnějších materiálů. Poctivé hodinky PRIM jsou dělané s láskou, tradicí a zkušeností. V novém miléniu dala společnost hodinkám PRIM nová srdce v moderním kabátě a obnovila tak tradici. Jejich klasický a nadčasový vzhled se stal synonymem pro jednoduchou eleganci. Přitažlivost těchto českých hodinek spočívá v detailně promyšleném vzhledu, který perfektně doplní společenský outfit stejně efektně, jako ten ležérní. Hodinky PRIM jsou jedinečné modely a originální kousky.

Více

Nexo

Společnost NEXO je výrobcem reproboxů a zesilovačů, které můžete najít jak v malých klubech, divadlech, tak i na obrovských ozvučovacích věžích na světových stadionech. Tyto komponenty oplývají špičkovou čistotu zvuku, pokročilým designem a snadnou manipulací. Každý nový produkt NEXO je od počátku vyvíjen za pomocí pokročilé počítačové simulace za pomocí speciálního software navrženým firemními inženýry.  Produkty jsou potom testovány na řadě modelů a postupně jemně dolaďovány.

Více

Drift Innovation

Tým DRIFT vytváří průkopnické kamery, které jsou dostupné všem – nejen nadšencům. Technologie kamer je navržena jednoduše, intuitivně a nenápadně tak, že si ani neuvědomujete jejich používání. Drift Innovation je společnost zabývající se technologiemi pro akční sporty a specializující se na zachycování a sdílení digitálních snímků na všech platformách. Drift vyrábí kvalitní HD kamery, držáky a příslušenství, které inspirovaly sportovní nadšence, aby zachytili své zážitky a emoce a sdíleli je s přáteli a rodinou.

Více

XT line

Společnost XTline je dovozce a prodejce kvalitního železářského, stavebního, zahradního nářadí a dalších nástrojů od XTline i jiných značek. Nástroje splňují přísné požadavky na náročný profesionální provoz, ale lze je využívat i na širokou škálu prací domácích mistrů. Společnost XTline zaručuje již 15 let nejvyšší možnou kvalitu spolupráce, pružnost a spolehlivost.

Více

Honiton

Společnost HONITON je leaderem mezi světovými výrobci ručního nářadí a specializuje se na výrobu klíčů, sad hlavic a ostatního nářadí. V roce 2004 HONITON vyvinul a nechal patentovat výrobní řadu „HONIDRIVER“, která obsahuje sady hlavic, očkoploché a ráčnové klíče. Každý výrobek je certifikován DIN kódem a získal si uznání po celém světě.

Více

Agados

Společnost Agados je jedním z největších evropských výrobců přívěsů v kategorii O1 a O2 a přední výrobce v České republice. Sortiment firmy zahrnuje širokou paletu vyráběných brzděných a nebrzděných typů různého použití, rozměrů, použitého materiálu a bohatého příslušenství. Společnost Agados zajištuje kromě kvalitních produktů i kompletní servis a prodej náhradních dílů i na starší typy přívěsů.

Více

Rallye Design

Společnost Rallye Design je specialistou na polep závodních vozů. Zajišťuje kompletní grafický a realizační servis pro závodní týmy i jednotlivce, profíky i amatéry. V oblasti motorsportu se zaměřuje na design vozů, polepy, týmové zázemí, tvoru tiskovin a oblečení. Dále se společnost orientuje i na firmy a jednotlivce, kterým nabízí kvalitní grafické návrhy propagačních materiálů, log a celkové řešení vizuálního stylu.

Více

MK-Racing

Firma MK-Racing se v současné době řadí mezi přední distributory značkových dílů, vybavení a pneumatik pro motorsport v ČR, SR a Polsku a rovněž je úpravcem sportovních a závodních vozů. MK-Racing je díky stabilní pozici na trhu již několik let výhradním distributorem závodních pneumatik HANKOOK a oficiálním importérem mnoha předních světových výrobců. Společnost má zkušenosti s potřebami jezdců startujících se špičkovými továrními speciály i s okruhovými a formulovými vozy.

Více

Glenowell

Společnost GLENOWELL CZ s.r.o. dodává pásové, řetězové dopravníky, dopravní linky na naskladňování a úpravu obilí a osiv, automatické balicí a paletizační linky pro veškerý materiál, včetně projektu a montáže.
Dále se zabývá i vzduchotechnikou – odsáváním.

Více

DVOŘÁK - TRUCKS

DVOŘÁK - TRUCKS se zabývá dovozem, prodejem, výkupem, protiúčtem užitkových a nákladních automobilů, včetně návěsů a přívěsů osvědčených značek, které importuje od značkových dealerů ze zemí západní Evropy. Ročně dodává kolem 200 kusů nákladních aut. V roce 2005 firma vybudovala nové velké servisní centrum s kapacitou 10 stání. Součástí servisního centra je také kamionová mycí linka.

DVOŘÁK -TRUCKS spolehlivě servisuje dakarský tým SOUTH RACING

Více